Модні жіночі купальники Top Secret

{{navigation.maxPage}}
Фільтр
Обрані фільтри ({{activeFilters.length}})
  Очистить фильтры
  • {{ filter.label }} 
{{ group.name }}
  • {{ item.label }}
Це всі продукти, які ми знайшли
{{navigation.maxPage}}

Модні купальники - актуальні тренди, гарні кольори, фасони, адаптовані під потреби різних силуетів. Виберіть купальник, що ідеально підходить для вашої фігури. Зробіть ставку на бікіні, що розкриває тіло, або класичний цілісний купальник.

Купальники з двох частин, бікіні з жорсткими або м'якими чашками - дізнайтеся про різноманітність дизайнів і візерунків в інтернет-магазині Top Secret.

Літні натхнення для пляжу в ультра-жіночої обстановці є гарантією оригінального виду на пляжі!
Різнобарвне бікіні - це той тип, який люблять жінки всього світу. Позитивні кольори, незвичайні візерунки у вигляді смуг, зигзагів або модних тропічних мотивів. Купальник з екзотичними листям - це пропозиція для пляжу, завдяки якому ви будете привертати увагу. Бікіні часто закінчуються додатковими модними деталями, наприклад намистинами, бахромою або декоративними елементами. Ажурні вставки або мереживні шви - це мотив, який сподобається молодим жінкам і любителям стилю бохо. Бікіні з морськими смужками - це класика жанру. Якщо вам подобаються смужки, виберіть бікіні з цим мотивом в темно-синьому кольорі або на чистому білому фоні.


В рамках нашего сайта мы используем куки