Нова колекція

{{navigation.maxPage}}
Фільтр
Обрані фільтри ({{activeFilters.length}})
  Очистить фильтры
  • {{ filter.label }} 
{{ group.name }}
  • {{ item.label }}
Це всі продукти, які ми знайшли
{{navigation.maxPage}}

Всі ми чули про новинки сезону і нові покази, чекаємо їх на тижнях моди, а після, відповідно, в магазинах, щоб мати можливість купити одяг з нової колекції.

Колекція - це ідея, яка є основною, але при цьому, береться до уваги спрямованість, яка застосовується щодо рішень по стилю. Все це і є серія, тобто збори ( "collectio" з латині), відповідно колекція.
Розділяють їх за асортиментом, сезонах, за новим призначенням або ж просто по віковій групі.

Сезоном може виступати один з періодів - весна, осінь, літо, зима або вони можуть бути суміщені, наприклад: осінь-зима, весна-літо. За асортиментом, думаємо і так зрозуміло, це колекція, наприклад взуття або різного типу одягу і т.п. За призначенням можна виділити такі приклади, як одяг для спорту, для відпочинку (сну), ділового офісного світу. Відповідно по віковій групі - це дитячий одяг, молодіжна, а так само підліткова і інші вікові групи.

Колекцію можна так само виділити по типам:
Авторські - означає від відомих світових дизайнерів, а так само ви повинні були чути таку назву, як «від кутюр». Її ідея висловити творчу концепцію, єдність стилю і образу.
Спеціального призначення - тобто це може бути шкільна форма або форма обслуговуючого персоналу (різних рівнів і напрямків) і т.п.
Базові - ще одна назва цього типу - промислові, природно зрозуміло, мета їх виробництво і продаж у великих масштабах. Ідеєю цього типу є колір і форма.
Перспективні - з назви зрозуміло, спрямовані розробки на майбутнє, проходять обов'язково моніторинг в модних напрямках і за економічними показниками, і додатково враховують, в цілому спосіб життя і добробут людей.

Кожен раз, з черговим сезоном, нова колекція в інтернет-магазині, радує клієнтів доступністю таких брендів як TOP SECRET, Drywash, Troll. Вишуканість, якість, простота, легкість, комфорт. У колекціях цих марок поєднується все. Сучасність, стиль, колірні рішення. Кожен може вибрати собі відповідний варіант, відповідний його способу життя і характеру. При будь-яких ситуаціях і в будь-яку пору року залишатися в центрі уваги тепер не складає труднощів, при цьому зручно себе почувати себе.


В рамках нашего сайта мы используем куки