Жіночі рукавички

{{navigation.maxPage}}
Фільтр
Обрані фільтри ({{activeFilters.length}})
  Очистить фильтры
  • {{ filter.label }} 
{{ group.name }}
  • {{ item.label }}
Це всі продукти, які ми знайшли
{{navigation.maxPage}}

Жіночі елегантні шкіряні рукавички або рукавички із замші - знайдіть модні моделі в інтернет-магазині Top Secret.

Рукавички без пальців, довгі жіночі рукавички. Теплі вовняні, з малюнком жіночі рукавички - вибір величезний, тому ви можете легко знайти рукавички, які відповідають вам. Вони виконують не тільки захисну, але й декоративну функцію, будучи стильним зимовим аксесуаром для жінок.

Шкіряні рукавички - найбільш класичні, довговічні та стильні повсякденні рукавички, які були створені дотепер. Найчастіше ви можете побачити шкіряні рукавички на 5 пальців. Рукавички з п’ятьма пальцями - це комфорт і зручність у будь-якій ситуації на морозі. Варто вибирати цей тип рукавичок, оскільки вони підходять практично до кожної стилізації: з пальто, курткою чи жилеткою. Вони надзвичайно універсальні, до того, що ви легко можете знайти жіночі рукавички у чоловічому відділі.

Бавовняні та вовняні рукавички - люблять діти та жінки. Чудово вписується в зимову, сніжну ауру. Вони надають теплий і м’який вигляд. Цей тип рукавичок найчастіше зустрічається з одним пальцем. Вони ідеально підходять для ігор на снігу! Безліч кольорів і візерунків вовняних рукавичок може доставити вам задоволення при виборі своєї пари.  Зірки, смуги або інші модні мотиви. Вони підходять як до спортивною куртки, так і до пальто.
Довгі рукавички - надзвичайно стильні рукавички, які часто вибирають елегантні дами. Довгі рукавички, що доходять до ліктя, вам сподобаються перш за все за їх тепло. Зазвичай вони випускаються у спортивному бавовняному або елегантному вінтажному стилі, наприклад, із замші.


В рамках нашего сайта мы используем куки