Жіночі пальто, плащі, тренчі

{{navigation.maxPage}}
Фільтр
Обрані фільтри ({{activeFilters.length}})
  Очистить фильтры
  • {{ filter.label }} 
{{ group.name }}
  • {{ item.label }}
Це всі продукти, які ми знайшли
{{navigation.maxPage}}

Кожен романтичний образ у фільмах описує і показує на екранах в дощову погоду дівчат в плащах. Жіночність, елегантність, витонченість, стрункість - все це можна підкреслити, одягнувши класичного крою довгі жіночі плащі, поєднуючи образ з туфлями-човниками або акуратними чобітками на підборах. На суху холодну погоду теж часто використовують образи з плащами, утепленій моделі, вже більше вільного крою, але так само не залишають без уваги талію, яку майстерно підкреслюють не тільки поясом, а й кроєм і будь-якими іншими деталями.

Класичний варіант - не єдиний фасон представлений суспільству. Плащі жіночі, як і все інше перетворюється, вдосконалюється, модернізується, завдяки дизайнерським ідеям.

Основним його завданням є функціональність, тобто захист від дощу і вітру, тому матеріал для пошиття вибирається відповідний, шкіра або інші тканини, які мають водовідштовхувальний ефект, або тканини, які обробляються спеціальними хімічними засобами для такого ефекту.

Зі стандартних моделей розрізняють:
- new look - вільний крій А-подібної форми, з плавними переходами по фігурі.
- макінтош - один з перших плащів, який був зроблений саме з непромокаючої тканини, спочатку чоловічий стиль. Легкого прямого крою, на застібці, з кишенями, а на спині - шліца, рукава доповнені пряжками.
- кейп - модель без рукавів, в основному просто з розрізами для рук.
- тренч - двобортний плащ. Набрав популярність ще в військову епоху. Його особливістю, крім водовідштовхувальним моменту, служить підкладка, яка відстібається.

Довжина будь-якого плаща може бути злегка закриває коліна, або навпаки максі, не оминули увагу і укорочені варіанти.
Це основні моделі, які зараз можна зустріти на ринку, але в той же час з кожним роком, завдяки ідеям дизайнери змінюють і доповнюють фасони. Купити плащ жіночий в Україні дуже просто. Важливо розуміти, який образ ви збираєтеся доповнити, щоб не вибиватися з гармонійності і цілісності. На сайті Top Secret можна ознайомитися з багатим вибором моделей різноманітного стилю і зробити вибір під свій винятковий спосіб.

Виберіть для себе потрібну модель:


В рамках нашего сайта мы используем куки