Cветри жіночі

{{navigation.maxPage}}
Фільтр
Обрані фільтри ({{activeFilters.length}})
  Очистить фильтры
  • {{ filter.label }} 
{{ group.name }}
  • {{ item.label }}
Це всі продукти, які ми знайшли
{{navigation.maxPage}}

При настанні прохолодних днів і вечорів, ніщо так не зігріває, як м'який, приємний на дотик светр або кардіган, занурюючись в який відчуваєш тепло і легке умиротворення. Звідки ж прийшла до Києва і не тільки ця чудова річ?

Первісний вигляд светрів був сформований ще в 19 столітті, на основі традиційного одягу жителів Північної Європи, але до кінця того ж століття масово набрала обертів популярність вже по всій Європі, як додаток до засобів для схуднення. Так-так, лікарі того часу радили своїм пацієнтам займатися фізичними навантаженнями в светрах, щоб підсилити потовиділення, що власне допомагало спалюванню жиру. Саме звідси і пішла назва цієї речі - «to sweat», що в перекладі з англійської означає «потіти». Але застосування светрів в «медицині» було не єдина його перевага того часу. Дуже скоро цей вид одягу оцінили і стали використовувати моряки. Високий теплий в'язаний комір дозволив відмовитися від носіння шарфа, так що, до початку 20 століття ці переваги помітили представників зимового виду спорту і активно стали використовувати в побуті. Сміливо можемо заявити, що светри та кардигани - річ застосовувана, як жінками, так і чоловіками. Модель саме жіночого светри ввела в моду, знаменитий дизайнер, Коко Шанель ще в 30-х роках минулого століття.

Светр - це універсальна модель, яку можна поєднувати з джинсами, спідницями, брюками на будь-який смак. Різноманітність колірної гами, візерунків і орнаментів дозволять вам, одягнувши кардиган, посидіти з друзями в затишному кафе в Києві або будь-якому іншому місті, пройтися по парку, або відправитися на роботу в офіс. Заміни цього оптимальному виробу для прохолодних днів навесні та влітку, а так же холодних днів осені і зими поки ще не придумали. Різноманітність фасонів дає можливість самостійно створити свій образ і підібрати саме те, що підійде під ваш стиль. Для цього достатньо поекспериментувати з наявними у вашому гардеробі речами, вибрати у відомих європейських виробників (Top Secret, Drywash і Troll) вподобану модель, зробити замовлення на нашому сайті інтернет-магазину TOP SECRET в Києві і купити светри жіночі або кардиган жіночий безпосередньо, не виходячи з дому.


В рамках нашего сайта мы используем куки