Жіночі туніки

{{navigation.maxPage}}
Фільтр
Обрані фільтри ({{activeFilters.length}})
  Очистить фильтры
  • {{ filter.label }} 
{{ group.name }}
  • {{ item.label }}
Це всі продукти, які ми знайшли
{{navigation.maxPage}}

Всі ми давно облюбували в своєму побуті туніки, за їх універсальність, практичність, гармонійність і інші достоїнства. Хотілося б згадати, звідки ж вони до нас прийшли.

Отже, хотілося б відзначити дуже важливий момент. Як і багато інших речей, туніка так само була спочатку суто чоловічим атрибутом. Згадки про цю річ йде з Риму і Греції тих далеких часів. Відмінністю головним було те, що греки обмотувалися в тканину, а ось в Римській Імперії здогадалися зшити два полотна, таким чином, щоб залишилися отвори для голови і рук. Це було прекрасним варіантом і для воїнів і для звичайних жителів. Різниця між ними стала полягати у виборі матеріалу, кольорі, а трохи пізніше в певних нашивки, які допомагали визначити знати і рід, звання. Природно, що для вищого стану розкішним кольором вважався білий. Прості люди віддавали перевагу більш нейтральним, спокійним відтінкам. Пізніше жінки переманили їх до себе в гардероб і стали прикрашати тепер уже модні туніки жіночі вишивками, стрічками, а після і камінням і стразами.

У наш час туніка жіноча трохи відрізняється від моделей того часу. Різноманітність фасонів по довжині (головне, щоб стегна були закриті, і може залишитися в цьому міні або ж доходити до підлоги), з рукавами різної довжини або взагалі без рукавів, вирізи так само злегка видозмінилися, але найбільш популярні V-подібної форми і круглої, хоча можна зустріти варіанти з комірами різних видів. Можуть бути абсолютно вільного крою, а можуть доповнюватися пасками або ремінцями.

Жіночі туніки Київ пропонує з різноманітних тканин. Це може бути бавовна, льон, атлас, шовк, будь-яких синтетичних тканин, а в холодну пору нас радують моделі трикотажні і навіть вовняні.

Купити туніку в Україні недорого можна на сайті Top Secret. Тут ви знайдете якість і доступність, стильність і простоту рішень серед таких світових брендів, як Top Secret, Troll, Drywash. А так же на сайті можна підібрати легінси, джинси або штани, грамотно вибрати взуття і доповнити все це потрібними аксесуарами. І ви сама досконалість, в своєму власному стилі, впевнені, гармонійні і практичні.


В рамках нашего сайта мы используем куки