Жіночі шорти

{{navigation.maxPage}}
Фільтр
Обрані фільтри ({{activeFilters.length}})
  Очистить фильтры
  • {{ filter.label }} 
{{ group.name }}
  • {{ item.label }}
Це всі продукти, які ми знайшли
{{navigation.maxPage}}

Легкість, комфорт, зручність, сексуальність, доступність, універсальність, мобільність - всі ці якості сміливо можна присвоїти таку просту річ гардероба, як спортивні короткі шорти жіночі. Причому, використовувати їх можна як влітку, так і в будь-який інший період, якщо ви, наприклад, займаєтеся в залі або будинку. Прекрасно комбінуються з майками, класичними футболками або топами. Із взуття відмінно підійдуть не тільки кросівки, але і кеди, мокасини і інше спортивне взуття. Все залежить лише від того до чого звикли саме ви, вам повинно бути комфортно.

Як і безліч речей з гардероба жіночого - шорти не виняток, вони кочівники з гардероба чоловічого. Спочатку, укорочені брюки - бриджі носили виключно чоловіки. Це одяг призначалася і використовувалася для прогулянок на конях і верхової їзди, носили їх з чобітьми. Жінки в той час, найсміливіші і відчайдушні могли одягати шорти тільки на пляж, як купальний костюм, та й то не кожна могла зважитися на такий крок.

Пізніше, стали використовувати ще більш укорочений варіант брюк. Стали з'являтися різновиди:
капрі - нижче колін,
бриджі - до колін,
бермуди - вище колін, класичний варіант (як правило, відкривають стегна на половину),
міні-шорти - hot pants (які повністю відкривають стегна).

У спортивному варіанті можна зустріти будь-яку довжину, питання вибору тканини для пошиття. Так само, в основному, це прилеглі моделі. Короткі ж шорти можуть бути як приталені силуети, так і абсолютно вільного крою, залежить від того яким видом спорту ви займаєтеся і в чому ви не відчуваєте дискомфорту, щоб ніщо не відволікало вас від тренувань.
Зараз величезний вибір всіх цих моделей як для чоловіків, так і для жінок. Ця річ просто знахідка для спекотної пори року.

Купити жіночі шорти в Україні не становить проблеми, існують як спеціальні спортивні магазини, так і будь-які інші доступні. Вони можуть бути стаціонарні або такі, як інтернет-магазин Top Secret, де ви спокійно робите вибір на сайті і замовляєте доставку. Тому купити жіночі шорти Київ пропонує саме у нас на сайті, так ви не будете прив'язані до місцевості і зможете зробити свій вибір з будь-якого населеного пункту України.


В рамках нашего сайта мы используем куки