Вартість доставки

Умови оплати та поставки.

Шановні клієнти!
Наші надійний партнери по доставці:


                                                

Ми пропонуємо кілька способів оплати і доставки.

Оплата:
1. Оплата при отриманні товару у відділенні Нової Пошти або УКРПОШТИ.

2. Кредитні картки Visa & MasterCard. Ви можете здійснити оплату on-line, тобто під час оформлення замовлення - шляхом інтернет перерахування за допомогою кредитної картки. Слід зазначити, що замовлення з формою оплати on-line повинен бути оплачений, в іншому випадку, не оплачений замовлення не потрапить в основну базу даних, і реалізований не буде.
Якщо Ви спробували виконати оплату, але у Вас не вийшло - напишіть або зателефонуйте нам і ми зможемо відправити Ваше замовлення змінивши спосіб олпати на оплату при отриманні з післяплатою.

Доставка і вартість доставки товару.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно до Податкового кодексу, якщо вартість товарів в посилці сумарно перевищує 100 євро, одержувач-фізособа зобов'язаний сплатити податок на додану вартість і мито. Все це одержувач повинен буде сплатити тільки з суми, яка перевищує 100 євро. Це стосується товарів в міжнародних і експрес-відправленнях, що заходять в Україну, сумарна вартість яких перевищує еквівалент 100 євро для одного одержувача в одному відправленні від одного відправника. Це правило також розповсюджується на декілька відправлень що заходять в Україну, сумарна вартість яких перевищує еквівалент 100 євро для одного одержувача в усіх відправленні від одного відправника.


1. У відділенні Нової Пошти або УКРПОШТИ. Така форма коштує 49 грн. Клієнт зобов'язаний надати на складі Нової Пошти номер декларації від відправника і документ, що засвідчує особу одержувача.
Выдправка замовлення здійснюється зі складу в Польщі безпосередньо до покупця. Відправка здійснюється на наступний день після оформлення замовлення.  Це означає, що через 4-10 днів посилка вже буде на Вашому відділенні. Рекомендуємо постійно відстежувати знаходження Вашого замовлення.
У відділенні посилка зберігається не більше 5 днів. Після повертається нам автоматично. Рекомендуємо отримувати посилку якомога швидше.


У вартість доставки посилки включені: обробка замовлення, перевірка товару, упаковка і сама доставка.

Однак, варто пам'ятати, що перевищуючи суму покупок відображену в таблиці, оплату за доставку виробляємо ми.


Нова Пошта (відділення)

Післяплата. Сума замовлення <= 1000 грн

Доставка 49 грн

Оплата On-LineСума замовлення <= 1000 грн

Доставка 49 грн

Сума замовлення >1000 грн -доставка безкоштовна

УКРПОШТА (відділення)

Післяплата. Сума замовлення <= 1000 грн

Доставка 49 грн

Оплата On-LineСума замовлення <= 1000 грн

Доставка 49 грн

Сума замовлення >1000 грн -доставка безкоштовна
В рамках нашего сайта мы используем куки