Возврат товара

Відшкодування та рекламації

Повернення товару, що не має дефектів

1. Покупець, який уклав договір купівлі-продажу в режимі віддаленого доступу, може його розірвати без повідомлення причин протягом 14 днів з моменту отримання посилки, заповнивши бланк повернення. Рекламаційний бланк повинен бути висланий з товаром.

2. Повернення товару без пояснень причин протягом 14 днів можливий, якщо він не використовувався, а у випадках, коли в товарі виявлено приховані дефекти, може бути здійснений протягом гарантійного терміну.

3. Товар повинен відповідати стану, в якому він був куплений в оригінальній упаковці разом з документом про покупку. Товар повинен мати комплект бірок та не містити слідів користування. Повернення вартості товару в стаціонарних магазинах TOP SECRET не допускається.

4. Повернення вартості купленого товару осуществлется протягом 21 банківського дня з моменту отримання посилки. Вартість товару підлягає поверненню шляхом перерахування на картку ПриватБанку замовника, або грошовим переказом через Укрпошту. Вартість доставки товару, що повертається, не має дефектів, сплачує Покупець і ця сума не підлягає відшкодуванню.

5. Разом з бланком про повернення вартості товару Покупець зобов'язаний надати ксерокопію посвідчення особи відповідно до законодавства України. Для повернення грошових коштів шляхом перерахування на банківську картку ПриватБанку необхідно вказати номер ідентифікаційного коду одержувача.

6. Покупець має право обміняти товар на ідентичний з іншим розміром, (якщо відповідний розмір є в наявності) шляхом оформлення нового замовлення. Взаємозалік не передбачений, інтернет-магазин повертає кошти клієнту за повернення в обов'язковому порядку.

7. Повернення товарів, які куплені зі знижками на другу, третю і т.д. одиницю в чеку, може бути здійснення тільки на весь замовлення цілком. Окремі позиції куплені в таких акціях до повернення прийматися не будуть.

8. Гарантійний термін на товари відповідає вимогам законодавства України.

9. Рекламаційний товар повинен бути відправлений на фактичну адресу інтернет-магазину
:

- Повернення на склад "Нової Пошти" здійснюється за адресою: Київська обл., м. Ірпінь склад 2, Одержувач: ТОВ "Зетаукр" тел. +38 (063) 233-35-22

10. Покупець має право повернути продавцю бракований або товар, який має дефекти.

11. У разі негативного рішення про рекламації витрати, пов'язані з пересилкою товару магазину, Покупцеві не відшкодовуються. Повернення товару, у якого виявлений дефект здійснюється відправкою його за рахунок одержувача - ТОВ "Зетаукр" (безготівковий спосіб оплати).

12. З відправленим товаром, буде відправлено документ покупки товару (видаткова накладна). У разі виникнення рекламаційного випадку, Покупець зобов'язаний заповнити рекламаційний бланк. Рекламаційний бланк повинен бути відправлен разом з товаром, а також через інтернет на e-mail Покупця. Для Покупців зареєстрованих в інтернет-магазині бланк повернення доступний в історії покупок.

13. Разом з бланком повернення Покупець зобов'язаний відправити ксерокопію посвідчення особи відповідно до законодавства України.

14. Всі повернення та посилки, відправлені за рахунок ТОВ "Зетаукр", будуть прийматися тільки в суворо визначених випадках.

15. Магазин не несе відповідальності за дефекти товару і право відмови від договору не діє в разі, якщо товар має механічні пошкодження, про які не було заявлено перевізнику при отриманні посилки.

16. У разі необгрунтованої рекламації або пошкодження товару з вини Покупця, будь-які витрати на вищевказані процедури покриває Покупець.

17. Претензії з рекламацій, недостач, пересортице або надлишку приймаються протягом 2-х днів після отримання посилки.

18. Правила повернення вартості товару при отриманні подарунка від інтернет-магазину.

   Відшкодування вартості товару в разі отримання клієнтом подарунка від інтернет магазину здійснюється в повному обсязі, якщо клієнт повернув товар разом з подарунком. В іншому випадку відшкодування вартості посилки буде здійснено за вирахуванням повної вартості подарунка.


                                 Бланк повернення товару

 

 

Директору ТОВ «Зетаукр» Віннику Є. Г.

Від _______________________________

Паспорт серія______ № _____________

Виданий __________________________

_______________________від_________

 

БЛАНК ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Я (замовник), ____________________________________________, прошу прийняти товар, куплений в інтернет-магазині, згідно з накладною (замовлення) №______________ від__________.

Повертаю товар:

Артикул

Причина повернення

Сумма

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прошу повернути кошти (вибрати один із способів):


     - Через Укрпошту: індекс___________, адреса____________________________________________________ ;     - На карту Приват банку ЗАМОВНИКА: №  карти ПБ _______________________________________________ ,

       ІПН (iдентифiкацiйний код) замовника __________________________

 

Дата____________________           Підпис__________________

 

Адреса для повернення:

  • Нова пошта – Київська обл., м. Ірпінь, відділення № 2.


Одержувач: ТОВ «Зетаукр», 
тел. 063-233-35-22.

 В рамках нашего сайта мы используем куки